Объединения по интересам
Аб'яднанне па інтарэсах
”Стэндавае мадэляванне“ кіраўнік - Бялоў П.Я.
Спіс вучняў аб’яднання па інтарэсах
№ п/п |
Прозвішча, Імя, Імя па бацьку |
1 |
Бугаёва Ганна Уладзіміраўна |
2 |
Казакоў Глеб Аляксандравіч |
3 |
Еўтушэнка Леанід Яўгенавіч |
4 |
Какунін Мацвей Віктаравіч |
5 |
Клімава Дар'я Міхайлаўна |
6 |
Леўкін Аляксей Віктаравіч |
7 |
Мамыка Ілля Мікалаевіч |
8 |
Якімава Надзея Іванаўна |
9 |
Сазанкова Соф'я Аляксандраўна |
10 |
Семашка Вадзім Вадзімавіч |
11 |
Галубцова Марыя Андрэеўна |
12 |
Шутаў Станіслаў Аляксандравіч |
Аб'яднанне па інтарэсах
”Мяч над сеткай“ кіраўнік - Трапачоў В.М.
Спіс вучняў аб’яднання па інтарэсах
”Мяч над сеткай“
№ п/п |
Прозвішча, Імя, Імя па бацьку |
1 |
Галубцова Аліна Андрэеўна |
2 |
Дзятлаў Дзяніс Андрэевіч |
3 |
Еўтушэнка Леанід Яўгенавіч |
4 |
Куляшоў Арцём Уладзіміравіч |
5 |
Курпатава Альбіна Аляксандраўна |
6 |
Леўкін Аляксей Віктаравіч |
7 |
Максак Уладзіслаў Уладзіміравіч |
8 |
Міхасёў Ілля Дзмітрыевіч |
9 |
Сазанкоў Андрэй Аляксандравіч |
10 |
Семашка Вадзім Вадзімавіч |
11 |
Сепаў Іван Дзмітрыевіч |
12 |
Тарасенкава Таццяна Сяргееўна |
13 |
Шаўня Макар Аляксандравіч |
14 |
Шутаў Станіслаў Аляксандравіч |
Аб'яднанне па інтарэсах
”Вясёлая лепка“ кіраўнік - Гутарава Л.І.
Спіс вучняў аб’яднання па інтарэсах
”Вясёлая лепка“
№ п/п |
Прозвішча, Імя, Імя па бацьку |
1 |
Гусенцава Вераніка Сяргееўна |
2 |
Гусенцаў Ілья Аляксандравіч |
3 |
Еўтушэнка Яраслаў Яўгенавіч |
4 |
Казакоў Глеб Аляксандравіч |
5 |
Какунін Матвей Віктаравіч |
6 |
Кепіна Аліра Анатольеўна |
7 |
Клімаў Павел Міхайлавіч |
8 |
Кузьмінова Ульяна Аляксандраўна |
9 |
Курпатаў Міхаіл Аляксандравіч |
10 |
Маталыгін Ян Дзмітрыевіч |
11 |
Машэда Аліна Сяргееўна |
12 |
Мядзведзь Яніна Дзянісаўна |
13 |
Шапавалава Арына Юр’еўна |
14 |
Якімаў Глеб Іванавіч |
15 |
Кепін Назар Анатольевіч |
Графік правядзення заняткаў па інтарэсах
на 2023/2024 навучальны год
Назва аб’яднання па інтарэсах |
День правядзення |
Час правядзення |
Колькасць вучняў |
Настаўнік |
”Вясёлая лепка“ |
серада |
14.15-15.00 |
15 |
Гутарава Л.І. |
|
пятніца |
13.20-14.05 |
15 |
Гутарава Л.І. |
”Мяч над сеткай“ |
чацвер |
15.05-15.55 |
14 |
Трапачоў В.М. |
|
пятніца |
15.05-15.55 |
14 |
Трапачоў В.М. |
”Стэндавае мадэляванне“ |
аўторак |
15.05-15.50 |
12 |
Бялоў П.Я. |
|
субота |
10.00-11.00 |
12 |
Бялоў П.Я. |